1. Teşekkür

31.7.2022 de dağ yürüyüşünde düşme sonucu sol dizde yan bağ yırtığı diz kapagimda kayma menisküs yırtığı olusmustu ortopedi doktorum ameliyat demisti (5 hafta sonra iyi olmazsa)dizden ameliyat olanların hiç biri memnun olmadığı için ameliyat olmak istemedim araştırma sonucumu hocamı buldum 4 haftalık manuel terapi ve eve verdiği egzersiz ödevleri ile ameliyata gerek kalmadı bugün 22 eylül 2022 ortopedi kontrolünden geldim doktorum ameliyata gerek yok aynu şekilde egzersizlere devam et ameliyatlık bir durum kalmamış ilk muayenende boşluk vardı ama şuanda yok dedi 4 hafta sonra rutin kontrole cagirdi tekrar emar çektirmeye falanda gerek yok dedi çok mutluyum hocam ellerinize sağlık iyiki varsınız tekrar teşekkür ediyorum

Aslı Maaşoğlu (22 Eylül 2022)

2. Teşekkür

10 yıldır fibromiyalji ile mücadele ediyorum, bu ağrılardan kurtulmak için bir çok yöntem denedim.. tıbbi olarak tetik nokta enjeksiyonundan tutunda antidepresan tedavisine kadar uygulanmayan yöntem kalmadı... ara ara rahatlasam tam iyileşme ve tam rahatlama kesinlikle olmadı... İbrahim beye başvurdum ve bana uyguladığı tedavinin daha ilk seansında ağrılarımda %50 azalma gördüm... şuan tedavim devam ediyor ama ben iyileşeceğime inanıyorum... çok teşekkür ederim..

Fatoş can ( 3 Eylül 2018)

3. yorum

Öncelikle siteniz hayırlı olsun. sitenin tasarımını ve bilgilerini çok beyendim yalnız daha fazla makale olursa sevinirim başarılar.

sevda hnd (30 Temmuz 2016)

4. Hayırlı Olsun

Yeni siten hayırlı olsun kardeşim. Başarılarının devamını dilerim.

Ali Öztürk (29 Temmuz 2016)

Lütfen bu alanı doldurun.
Lütfen bu alanı doldurun.
Lütfen bu alanı doldurun.
Lütfen bu alanı doldurun.
Lütfen bu alanı doldurun.

GAZİANTEP EVDE FİZYOTERAPİ HİZMETLERİ

Ağrılarınız Kaderiniz Olmasın!